Rozhovor s výherkyňou Tasago Veľkej hry

Kým budete existovať, budem Vaša!

Sympatická a elegantná dáma, pani Olga Feťková k nám prišla z Košíc v sprievode vnuka. Zákazníčka, ktorá sa o naše produkty zaujíma už dlhé roky, vášnivá čitateľka, milovníčka hudby priam sršala energiou a dobrou náladou. Mimoriadne aktívna pani, veľmi pozitívne naladená, v nás zanechala ten najlepší dojem.

 

Ako ste zareagovali na oznámenie o výhre? Ako reagovali Vaši blízki?

“Február je pre mňa neuveriteľný! Okrem toho že mám narodeniny, sa podarila aj takáto úžasná vec. Telefonát o výhre ma trochu zaskočil, pani Sedlačiková si najprv overila moje meno a zákaznícke číslo a oznámila mi, že som sa stala výherkyňou Výberovej ceny a navyše som získala aj Bonus, takže moja výhra dosiahla až 105 000 €. Hneď som volala svojim najbližším, ale nikto mi neveril. Len môj vnuk a babka. Tí sa so mnou tešili od začiatku. Priznám sa, že mi to nedalo a na druhý deň som volala na zákaznícke oddelenie znova, aby som si informáciu overila. Až potom uverili aj ostatní.”

Aké je vaše povolanie?

“Bola som zdravotná sestra, dlho som pracovala s bábätkami a predtým, než som odišla do dôchodku, som bola na oddelení asistovanej reprodukcie. Bola to práca, ktorá ma veľmi tešila a napĺňala. Ten pocit, keď sa bezdetným manželom splní sen a narodí sa im vytúžené dieťatko, je nezaplatiteľný!”

Vieme o Vás, že si pravidelne objednávate knihy a hudobné kolekcie. Aké tituly sa vám páčia najviac?

“Milujem históriu a detektívky. V poslednom čase ma veľmi bavia kriminálne romány škandinávskych autorov. Hudba je pre mňa veľmi dôležitá, mám asi všetky vaše série, ktoré mi často spríjemnia deň, najmä pri popoludňajšom odpočinku.”

Máte aj iné obľúbené produkty?

“Mám rada okolo seba pekné a funkčné prostredie, preto si často objednávam aj doplnky do domácnosti.”

Už ste uvažovali o tom, čo urobíte s výhrou?

“To je úplne jasné! Rodina je pre mňa najdôležitejšia. Pomôžem dcére s hypotékou, prispejem vnukom na kvalitné vzdelanie a určite si všetci doprajeme nejakú peknú spoločnú dovolenku.”

Budete s nami súťažiť aj naďalej?

“Určite áno! Hoci mi predtým v rodine hovorili, že aj tak nevyhrám, ja som vedela svoje. Verila som, že to vyjde a vyšlo to. Niekedy to síce trvá dlhšie, ale mne to sa to podarilo. Veľmi sa z toho teším!”

Čo by ste chceli odkázať ostatným, ktorí ešte nevyhrali?

Ak chcete vyhrať, musíte to skúšať. Mne sa vytrvalosť oplatila a príjemným bonusom boli aj nádherné publikácie, ktoré teraz zdobia našu domácu knižnicu.

Hrajte s nami o 100 000 €


4. Tarsago veľká hra

Výhercovia 2019 - 2020