"/> Rozhovor s hlavnou výherkyňou 3. Tarsago Veľkej hry :: Tarsago Slovensko

Rozhovor s hlavnou výherkyňou 3. Tarsago Veľkej hry

Rozhovor s výherkyňou Výberovej ceny


Ďalší z veľkých dní v histórii našich hier je za nami. Do našej kancelárie si prišla prevziať výhru vyžrebovaná výherkyňa Výberovej ceny. Tentoraz sa šťastie usmialo na pani Mircovú, ktorá vyhrala Výberovú cenu 100 000 € spolu s Bonusom za odpoveď včas 5 000 €. Pani Mircová nás navštívila a pre výhru si prišla v sprievode svojej sympatickej dcery. Počas rozhovoru neskrývala dojatie a radosť nad tým, že sa jej konečne podarilo vyhrať. Skôr ako sme s ňou vybavili záležitosti ohľadom prevodu výhry na jej účet, položili sme jej niekoľko otázok:Ako ste reagovali na správu o výhre? Ako reagovala Vaše rodina a priatelia?

Správa o výhre ma zastihla v práci. Nemohla som tomu uveriť. Najskôr som si myslela, že ide o podvod. Kolegyňa v kancelárii mi povedala, že som úplne zbledla. Je to neuveriteľné. Koľkým ľuďom sa takto pošťastí? Rodina tomu neverila vôbec. Až časom sme prijali, že to asi bude pravda.

Rada by som sa Vás opýtala, aké je Vaše povolanie?

Pracujem ako administrátorka v malej firme – spracovávam ponuky, objednávky a ďalšie dokumenty a činnosti na zabezpečenie chodu firmy. Naša firma sa zaoberá predajom čistiacich prostriedkov.

Vieme o Vás, že si od nás objednávate knihy. Zaujímalo by nás, ktoré sa Vám páčia najviac?
Objednávala som knihy v období, keď deti študovali a potrebovali informácie do školy. Mám rada encyklopédie. Máme doma všeobecné encyklopédie, ale aj knihy o histórii alebo zemepise. Teraz mám vnúčika, takže sa čoskoro vrátime k rozprávkovým knihám, ktoré od vás mám tiež.

Čo vám chýba v našej ponuke?
Mám rada všetky knihy, ale byt nie je nafukovací.  Mám rada detektívky a knihy o histórii, takže si vo vašej ponuke vždy niečo nájdem.

Aké máte koníčky?
Rada chodím do divadla a mám rada šport. Dcéra vrcholovo športuje, takže chodím s ňou a podporujem ju. Tiež rada cestujem. Lákalo by ma pozrieť sa do Číny, tak hádam sa to podarí na budúci rok. Teraz, žiaľ, nie je vhodný čas.

Budete súťažiť aj naďalej?
Nemôžem povedať, že nie. Ja som hravý typ.

Čo by ste rada odkázala ostatným?
Nakupovať a zapojiť sa do hier! Raz to vyjde. Niekto musí vyhrať, tak prečo neskúsiť šťastie?

 

11.3.2020